Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

105 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

U Koupaliště 803, Chodov

2 630 000 Kč

39 848 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Švabinského 1732, Sokolov

2 150 000 Kč

31 159 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  byt 1+kk 41 m²Prodaný  byt 1+kk 41 m²
Prodaný  byt 1+kk 41 m²
Prodaný  byt 1+kk 41 m²

Prodaný byt 1+kk 41 m²

Hroznětínská 326, Ostrov

2 199 800 Kč

53 654 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Spartakiádní 1973, Sokolov

2 400 000 Kč

39 344 Kč/m2

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

Moskevská 1590/37, Karlovy Vary

2 650 000 Kč

54 082 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Zeyerova 278/15, Karlovy Vary

2 510 000 Kč

73 824 Kč/m2

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Ke Kasárnům, Úšovice, Mariánské Lázně

2 700 000 Kč

42 857 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Mladějovského 675/4a, Mariánské Lázně

2 921 000 Kč

2 721 000 Kč

50 389 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 10.9.2025

Prodaný  byt 2+1 42 m²Prodaný  byt 2+1 42 m²
Prodaný  byt 2+1 42 m²
Prodaný  byt 2+1 42 m²

Prodaný byt 2+1 42 m²

Růžová 367/2, Cheb

2 430 000 Kč

57 857 Kč/m2

Prodáno 8.9.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 707 m²

Odboje 501, Habartov

2 850 000 Kč

19 000 Kč/m2

1234...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí