Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj

Od 19. 5. 2024

378 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

K Lanovce 885, Jáchymov

4 900 000 Kč

3 750 000 Kč

54 348 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 816 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Podhorská 684/5, Mariánské Lázně - Úšovice

3 050 000 Kč

2 749 900 Kč

40 440 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

1. máje 194/3, Nová Role

2 955 000 Kč

42 826 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Husova 50/15, Nová Role

2 863 350 Kč

40 329 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 1358 m²

Lipová 159, Lipová

7 500 000 Kč

60 976 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Lomená 1395/5, Cheb

2 199 000 Kč

1 900 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

náměstí 9. května 763, Chodov

2 690 000 Kč

39 559 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Klášterní 247, Teplá

1 050 000 Kč

15 441 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 2+1 98 m²Prodaný  byt 2+1 98 m²
Prodaný  byt 2+1 98 m²
Prodaný  byt 2+1 98 m²

Prodaný byt 2+1 98 m²

Petřín 1132/12, Karlovy Vary

6 900 000 Kč

5 900 000 Kč

60 204 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 752 m²

Suchá ev. č. 64, Jáchymov

3 100 000 Kč

23 846 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
123...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 816 nemovitostí