Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1 383 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Sídliště 218, Heřmanova Huť - Vlkýš

2 699 000 Kč

42 172 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 315 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

U Parku 2868/3, Ostrava - Moravská Ostrava

2 330 000 Kč

72 813 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Školní 1191, Frýdlant

2 300 000 Kč

60 526 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

U Věžových domů 2946/1, Most

2 799 900 Kč

2 640 000 Kč

41 905 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Vítězná 427, Bor

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

39 559 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Česká 62, Volary

2 490 000 Kč

41 500 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1138 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1138 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1138 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1138 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1138 m²

Příštpo 69, Příštpo

3 215 000 Kč

2 950 000 Kč

21 071 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 416 m²

Pěčín 211, Pěčín

2 910 000 Kč

36 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 288 m²

Planá ev. č. 38, Hromnice

2 999 000 Kč

2 850 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 255 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 255 m²

Úlice 42, Úlice

2 690 000 Kč

2 390 000 Kč

36 212 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1234...139

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 315 nemovitostí