Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1 383 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 1+1 48 m²Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²

Prodaný byt 1+1 48 m²

Masarykova 341, Klatovy II

2 980 000 Kč

62 083 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 315 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 121 m², pozemek 543 m²

Čeladná ev. č. 412, Čeladná

2 450 000 Kč

20 248 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Jaromíra Matuška 15/18, Ostrava - Dubina

2 350 000 Kč

75 806 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Podroužkova 1655/41, Ostrava - Poruba

2 700 000 Kč

87 097 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 4051 m²

Vendolí 167, Vendolí

2 149 000 Kč

21 490 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Pražská 620, Doksy

3 150 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 218 m²

U Dvora 106, Kralice nad Oslavou

2 730 000 Kč

2 400 000 Kč

31 579 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Ruská 373, Holýšov

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

68 286 Kč/m2

1...345...139

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 315 nemovitostí