Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 385 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 319 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Ruská 373, Holýšov

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

68 286 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Budovatelská 852/6, Břeclav - Poštorná

2 550 000 Kč

82 258 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Stradovská 384, Chlumec

2 789 000 Kč

61 978 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Sídliště, Cvikov II, Cvikov

2 350 000 Kč

30 921 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kuřívody 536, Ralsko

2 800 000 Kč

36 364 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Jiráskova 846, Vamberk

2 720 000 Kč

45 333 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 209 m²

Dolní kolonie 18, Zbýšov

2 690 000 Kč

2 300 000 Kč

22 772 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Důlce 2083/7, Ústí nad Labem-centrum

2 400 000 Kč

52 174 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 194 m²

Komenského 372, Uhlířské Janovice

4 195 000 Kč

2 600 000 Kč

16 774 Kč/m2

1...456...139

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 319 nemovitostí