Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2 257 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 775 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Antonína Sovy 1486/27, Opava - Kateřinky

4 600 000 Kč

56 098 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 568 m²

Hlásnice 37, Hlásnice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 1603 m²

Starosedlský Hrádek 20, Starosedlský Hrádek

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

23 558 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Krinitova 2248, Rakovník II

4 900 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Sokolovská 2720, Pardubice - Zelené Předměstí

3 490 000 Kč

3 440 000 Kč

118 621 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 3821 m²

Jištěrpy ev. č. 5, Chotiněves

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

24 950 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Maková 2802/2, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 300 000 Kč

55 844 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 42 m²Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²

Prodaný byt 1+kk 42 m²

Anglická, Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

3 490 000 Kč

3 199 000 Kč

76 167 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Prachatická 1194/7, České Budějovice 2

3 300 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1...345...226

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 775 nemovitostí