Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2 169 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 399 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Rašova 839/12, Praha 11 - Háje

9 980 000 Kč

9 880 000 Kč

161 967 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Kladno, Kročehlavy, Plzeňská

6 590 000 Kč

6 440 000 Kč

96 119 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 533 m²

Nová Ves 24, Hradečno

7 825 240 Kč

52 168 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Na Dolíkách 502, Slaný

5 800 000 Kč

74 359 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1545 m²

Jakubov u Moravských Budějovic 96, Jakubov u Moravských Budějovic

5 900 000 Kč

46 457 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 93 m²Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²

Prodaný dům 93 m²

Modřínová 1446/8, Jeseník

9 490 000 Kč

7 100 000 Kč

76 344 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1183 m²

Lítov 87, Habartov

6 400 000 Kč

37 647 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 573 m²

Rožmberk nad Vltavou 107, Rožmberk nad Vltavou

7 720 000 Kč

51 126 Kč/m2

123...217

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 399 nemovitostí