Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2 169 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 203 m²

Jarní 281, Nelahozeves - Lešany

8 750 000 Kč

63 869 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 399 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Nuselská 1420/55, Praha 4 - Nusle

9 490 000 Kč

8 490 000 Kč

163 269 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 72 m²Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²

Prodaný byt 3+kk 72 m²

Železničního pluku 1623, Pardubice - Zelené Předměstí

7 195 000 Kč

99 931 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 285 m²

Nad Hejtmanem 988, Planá nad Lužnicí

9 850 000 Kč

90 367 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 794 m²

Dolní Bělá 115, Dolní Bělá

8 299 000 Kč

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 54 m²

Mánesova 202, Tišnov

5 850 000 Kč

61 579 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 431 m²

Winklerova 2260/21, Prostějov

5 500 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 857 m²

Komenského 526, Mnichovo Hradiště

8 500 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

náměstí Generála Kutlvašra 584/7, Praha 4 - Nusle

7 650 000 Kč

166 304 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
1...456...217

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 399 nemovitostí