Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 170 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 4+kk 104 m²Prodaný  byt 4+kk 104 m²
Prodaný  byt 4+kk 104 m²
Prodaný  byt 4+kk 104 m²

Prodaný byt 4+kk 104 m²

Hájová 820/4, Břeclav - Poštorná

5 575 000 Kč

53 606 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 414 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Riegrova 2706/43a, České Budějovice 3

6 590 000 Kč

92 817 Kč/m2

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 390 000 Kč

172 703 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 1064 m²

Hořejší 90, Kosoř

9 490 000 Kč

8 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 189 m², pozemek 832 m²

K Chotolu 356, Statenice

9 990 000 Kč

52 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 832 m²

Myť 44, Mirošov

7 795 000 Kč

7 499 000 Kč

74 248 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Zlonická 703/2, Praha 18 - Letňany

9 500 000 Kč

135 714 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1956 m²

Prodaná chalupa 200 m², pozemek 1956 m²

Dolní Rokytnice 330, Rokytnice nad Jizerou

8 510 000 Kč

42 550 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 25 m²Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²

Prodaný byt 1+kk 25 m²

Krymská 1586/31, Praha 10 - Vršovice

6 374 779 Kč

254 991 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

1...678...217

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 414 nemovitostí