Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

97 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.8.2025

Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²
Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²
Prodaná  chalupa 250 m², pozemek 1407 m²

Prodaná chalupa 250 m², pozemek 1407 m²

Roškopov 24, Stará Paka

2 100 000 Kč

8 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 737 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.8.2025

Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 330 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 330 m²

Zahrádkářská osada Slatina ev. č. 8, Hradec Králové - Slatina

1 990 000 Kč

1 660 000 Kč

92 222 Kč/m2

Prodáno 4.8.2025

Prodaný  dům 76 m², pozemek 477 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 477 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 477 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 477 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 477 m²

Křižanov 36, Hořičky

2 990 000 Kč

2 650 000 Kč

34 868 Kč/m2

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Sídliště 720, Hostinné

2 300 000 Kč

32 394 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 30 m²Prodaný  byt 2+kk 30 m²
Prodaný  byt 2+kk 30 m²
Prodaný  byt 2+kk 30 m²

Prodaný byt 2+kk 30 m²

Mladé Buky 173, Mladé Buky

1 399 000 Kč

46 633 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 403 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 403 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 403 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 403 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 403 m²

Na Strži 138, Nová Paka

3 499 990 Kč

2 060 000 Kč

13 733 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Jugoslávská 827, Vamberk

2 600 000 Kč

42 623 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Tovární 597, Trutnov - Horní Staré Město

2 750 000 Kč

78 571 Kč/m2

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Zlatá Olešnice 72, Zlatá Olešnice

1 940 000 Kč

27 714 Kč/m2

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Pod Skalkou 1008, Úpice

2 950 000 Kč

2 700 000 Kč

41 538 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 737 nemovitostí