Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

191 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 62 m², pozemek 874 m²Prodaný  dům 62 m², pozemek 874 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 874 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 874 m²

Prodaný dům 62 m², pozemek 874 m²

Na písku 208, Albrechtice nad Orlicí

2 490 000 Kč

40 161 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 624 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.4.2025

Prodaný  byt 1+1 46 m²Prodaný  byt 1+1 46 m²
Prodaný  byt 1+1 46 m²
Prodaný  byt 1+1 46 m²

Prodaný byt 1+1 46 m²

Na Škvárovně 70, Jaroměř - Jezbiny

1 850 000 Kč

40 217 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 226 m², pozemek 1388 m²Prodaný  dům 226 m², pozemek 1388 m²
Prodaný  dům 226 m², pozemek 1388 m²
Prodaný  dům 226 m², pozemek 1388 m²

Prodaný dům 226 m², pozemek 1388 m²

Městská Habrová 808, Rychnov nad Kněžnou

4 490 000 Kč

3 750 000 Kč

16 593 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 759 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 759 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 759 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 759 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 759 m²

Lukavice 83, Lukavice

4 200 000 Kč

22 105 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 198 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 198 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 198 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 198 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 198 m²

Hrádecká 207, Nechanice

2 700 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Mírová 812, Dobruška

3 200 000 Kč

59 259 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Milady Horákové 1065/31, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

4 920 000 Kč

83 390 Kč/m2

Prodáno 3.4.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Břečtejnská 271, Trutnov - Horní Předměstí

2 152 500 Kč

44 844 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Manželů Burdychových 858, Červený Kostelec

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

38 393 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  byt 3+1 56 m²Prodaný  byt 3+1 56 m²
Prodaný  byt 3+1 56 m²
Prodaný  byt 3+1 56 m²

Prodaný byt 3+1 56 m²

Urxova 296/1, Hradec Králové - Třebeš

4 400 000 Kč

78 571 Kč/m2

1...91011...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 624 nemovitostí