Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

87 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2025

Prodaná  chata 21 m², pozemek 156 m²Prodaná  chata 21 m², pozemek 156 m²
Prodaná  chata 21 m², pozemek 156 m²
Prodaná  chata 21 m², pozemek 156 m²

Prodaná chata 21 m², pozemek 156 m²

Krásná, Krásná

549 000 Kč

26 143 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Nádražní 207, Vrbno pod Pradědem

1 590 000 Kč

23 731 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaný  dům 128 m², pozemek 1593 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 1593 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1593 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1593 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 1593 m²

K Zimovudce, Lutyně, Orlová

2 500 000 Kč

2 000 000 Kč

15 625 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 19.1.2025

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

U Lesa 774/30, Karviná - Ráj

1 460 000 Kč

24 333 Kč/m2

Prodáno 17.1.2025

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Nad Rybníkem 2993, Frýdek-Místek - Frýdek

979 000 Kč

37 654 Kč/m2

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 351 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 351 m²

Rešov 32, Horní Město

1 430 000 Kč

8 667 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Gogolova 921/6, Havířov - Město

2 250 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 71 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 71 m²

Skotnice 44, Skotnice

1 500 000 Kč

21 127 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Uhlířská 1265/22, Bruntál

1 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²
Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²
Prodaný  dům 287 m², pozemek 1574 m²

Prodaný dům 287 m², pozemek 1574 m²

Sosnová 4, Sosnová

1 590 000 Kč

1 390 000 Kč

4 843 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí