Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj

Od 19. 5. 2024

443 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Jaromíra Matuška 15/18, Ostrava - Dubina

2 350 000 Kč

75 806 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 836 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Podroužkova 1655/41, Ostrava - Poruba

2 700 000 Kč

87 097 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 1425 m²

Pržno 170, Pržno

6 950 000 Kč

4 995 000 Kč

20 141 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 69 m²Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²

Prodaný byt 2+kk 69 m²

Verdunská 1960/21, Ostrava - Moravská Ostrava

4 105 000 Kč

59 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1860 m²

Hynečkova 405, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 900 000 Kč

5 300 000 Kč

18 929 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Karlovice 251, Karlovice

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

77 813 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Sídl. Beskydské 1224, Frenštát pod Radhoštěm

4 200 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Bedřicha Václavka 983/13, Ostrava - Bělský Les

3 800 000 Kč

54 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Prodaná chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Bílý Potok 114, Vrbno pod Pradědem

2 100 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²

Prodaný dům 209 m², pozemek 1160 m²

Lichnov 387, Lichnov

4 230 000 Kč

20 239 Kč/m2

123...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 836 nemovitostí