Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj

Od 19. 5. 2024

443 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 527 m²

Vrchlického 149/6, Opava - Kateřinky

4 390 000 Kč

38 174 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 836 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Revoluční 1165/7, Rýmařov

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

31 094 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 2334 m²

Kunčice pod Ondřejníkem 143, Kunčice pod Ondřejníkem

3 190 000 Kč

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 795 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 795 m²

Zahradní 921, Studénka

7 800 000 Kč

6 200 000 Kč

23 664 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 658 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 658 m²

Tyra ev. č. 102, Třinec

1 050 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 525 m²

Dobratice 326, Dobratice

5 800 000 Kč

48 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1002 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1002 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1002 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1002 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1002 m²

Trnávka 271, Trnávka

10 210 000 Kč

85 083 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 399 m²

17. listopadu 3255, Ostrava - Martinov

1 680 000 Kč

1 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 97 m², pozemek 1399 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 1399 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 1399 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 1399 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 1399 m²

Hlubočická 730, Ostrava - Krásné Pole

9 260 000 Kč

7 950 000 Kč

81 959 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

1234...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 836 nemovitostí