Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Moravskoslezský kraj

Od 20. 5. 2024

443 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Bohumíra Četyny 951/11, Ostrava - Bělský Les

3 530 000 Kč

3 420 000 Kč

77 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 836 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Sokolovská 1222/36, Ostrava - Poruba

3 600 000 Kč

67 925 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1937 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1937 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1937 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1937 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1937 m²

Soběšovická 35/18, Těrlicko - Horní Těrlicko

3 650 000 Kč

20 977 Kč/m2

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Sládkova 3052/24, Ostrava - Moravská Ostrava

3 700 000 Kč

3 500 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  byt 4+1 84 m²Prodaný  byt 4+1 84 m²
Prodaný  byt 4+1 84 m²
Prodaný  byt 4+1 84 m²

Prodaný byt 4+1 84 m²

Ivana Sekaniny 1801/9, Ostrava - Poruba

5 300 000 Kč

63 095 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 755 m²

K Lidicím ev. č. 7, Ostrava - Petřkovice

2 570 000 Kč

98 846 Kč/m2

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1192 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1192 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1192 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1192 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1192 m²

Sluneční 1377/13, Kopřivnice

11 490 000 Kč

71 813 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 3.12.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Bulharská 1417/5, Ostrava - Poruba

5 198 000 Kč

79 969 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

Slavíkova 1758/25, Ostrava - Poruba

5 950 000 Kč

69 186 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 805 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 805 m²

Melč 58, Melč

1 270 000 Kč

960 000 Kč

5 026 Kč/m2

1...678...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 836 nemovitostí