Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

60 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.4.2025

Prodaná  chata 55 m², pozemek 393 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 393 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 393 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 393 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 393 m²

Libina ev. č. 496, Libina

497 600 Kč

9 047 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 475 m², pozemek 1673 m²Prodaný  dům 475 m², pozemek 1673 m²
Prodaný  dům 475 m², pozemek 1673 m²
Prodaný  dům 475 m², pozemek 1673 m²

Prodaný dům 475 m², pozemek 1673 m²

Oskava 228, Oskava

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

3 558 Kč/m2

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Husova 548/25, Jeseník

1 690 000 Kč

48 286 Kč/m2

Prodáno 28.3.2025

Prodaný  dům 67 m², pozemek 666 m²Prodaný  dům 67 m², pozemek 666 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 666 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 666 m²

Prodaný dům 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice 61, Dřevnovice

1 779 000 Kč

26 552 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 348 m²

Koválovice u Tištína 48, Koválovice-Osíčany

1 870 000 Kč

25 972 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²
Prodaná  chata 20 m², pozemek 681 m²

Prodaná chata 20 m², pozemek 681 m²

Křelov ev. č. 71, Křelov-Břuchotín

1 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 14.2.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 480 m²

Radnice 33, Pavlov

2 500 000 Kč

1 530 664 Kč

17 007 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Hlavní 206, Hanušovice

1 790 000 Kč

1 600 000 Kč

25 806 Kč/m2

Prodáno 23.1.2025

Prodaný  byt 3+1 56 m²Prodaný  byt 3+1 56 m²
Prodaný  byt 3+1 56 m²
Prodaný  byt 3+1 56 m²

Prodaný byt 3+1 56 m²

Dukelská 265, Javorník

940 000 Kč

16 786 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Zeyerova 657/8, Jeseník

1 600 000 Kč

1 480 000 Kč

38 947 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 nemovitostí