Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 297 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Luká - Ješov

1 230 000 Kč

1 317 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Vincencov 27, Vincencov

1 080 000 Kč

10 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Lhotka, okres Přerov

1 150 000 Kč

28 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Zlaté Hory - Salisov, okres Jeseník

1 200 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu, pozemek 234 m²Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²

Prodej domu, pozemek 234 m²

Kojetín III-Kovalovice, Kojetín

1 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej stavebního pozemku 376 m²Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²

Prodej stavebního pozemku 376 m²

Pod Trámky, Vikýřovice

1 890 000 Kč

5 027 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 297 nemovitostí