Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

244 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Chabičov 4, Šternberk

4 959 240 Kč

55 103 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 633 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 360 m²

Havlíčkova 168, Brodek u Prostějova

1 050 000 Kč

11 290 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 508 617 Kč

44 982 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 275 000 Kč

44 863 Kč/m2

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

tř. 17. listopadu 233/15, Přerov I-Město

3 060 000 Kč

51 000 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Vrchlického 1718/8, Šumperk

3 850 000 Kč

64 167 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Ječmínkova 552/2, Olomouc - Holice

4 390 000 Kč

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1308 m²

Na Návsi 15/17, Přerov XII-Žeravice

3 200 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 150 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 150 m²

Lešany 133, Lešany

6 700 000 Kč

3 200 000 Kč

28 829 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 369 m²

Horní Štěpánov 319, Horní Štěpánov

3 190 000 Kč

2 863 350 Kč

33 686 Kč/m2

1...456...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 633 nemovitostí