Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

245 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 369 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 369 m²

Horní Štěpánov 319, Horní Štěpánov

3 190 000 Kč

2 863 350 Kč

33 686 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 635 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 553 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 553 m²

Čekyňská 264/3a, Přerov XII-Žeravice

3 460 000 Kč

57 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Palackého, Jeseník, Jeseník

1 395 000 Kč

1 265 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 396 m²

Liboš 84, Liboš

1 999 999 Kč

1 300 000 Kč

12 381 Kč/m2

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²
Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²
Prodaný  dům 233 m², pozemek 329 m²

Prodaný dům 233 m², pozemek 329 m²

Osecká 346/11, Lipník nad Bečvou I-Město

2 750 000 Kč

11 803 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 14.11.2025

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Družební 715/11, Olomouc - Nové Sady

3 749 000 Kč

87 186 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²

Prodaná chalupa 80 m², pozemek 293 m²

Baldovec 218, Rozstání

2 430 000 Kč

1 990 000 Kč

24 875 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 526 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 526 m²

Stříbrnice 38, Stříbrnice

3 150 000 Kč

2 750 000 Kč

19 643 Kč/m2

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 270 m², pozemek 2109 m²Prodaný  dům 270 m², pozemek 2109 m²
Prodaný  dům 270 m², pozemek 2109 m²
Prodaný  dům 270 m², pozemek 2109 m²

Prodaný dům 270 m², pozemek 2109 m²

Adolfovice, Bělá pod Pradědem

3 200 000 Kč

11 852 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 622 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 622 m²

Šubířov 95, Šubířov

2 790 000 Kč

2 650 000 Kč

31 176 Kč/m2

1...567...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 635 nemovitostí