Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

112 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 394 m²

Doubravice 45, Moravičany

3 100 000 Kč

25 833 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 821 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²

Prodaný dům 238 m², pozemek 1250 m²

Nová Dědina 83, Konice

4 650 000 Kč

4 350 000 Kč

18 277 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Velkomoravská 505/51, Olomouc - Nové Sady

4 990 000 Kč

66 533 Kč/m2

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 207 m², pozemek 605 m²

Hrabí 14, Bílá Lhota

4 690 000 Kč

4 142 000 Kč

20 010 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Fibichova 390/7, Šumperk

3 590 000 Kč

48 514 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Zelená 583/4, Olomouc - Neředín

3 950 000 Kč

55 634 Kč/m2

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 101 m²Prodaný  byt 3+kk 101 m²
Prodaný  byt 3+kk 101 m²
Prodaný  byt 3+kk 101 m²

Prodaný byt 3+kk 101 m²

Býškovice 71, Býškovice

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

31 683 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 397 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 397 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 397 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 397 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 397 m²

Polní 165, Hustopeče nad Bečvou

3 500 000 Kč

34 314 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 300 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 282 m²

Štětovice 17, Vrbátky

4 450 000 Kč

3 800 000 Kč

12 667 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář Vyškov
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář Vyškov

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²
Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²
Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²

Prodaný dům 808 m², pozemek 1003 m²

Hrabišín 136, Hrabišín

3 890 000 Kč

4 814 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...8910...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 821 nemovitostí