Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

235 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 856 m²

Dědová 50, Dědová

1 750 000 Kč

21 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Trávník 1995, Česká Třebová

3 280 000 Kč

48 235 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²
Prodaná  chata 32 m², pozemek 419 m²

Prodaná chata 32 m², pozemek 419 m²

Ústí nad Orlicí ev. č. 9259, Ústí nad Orlicí

890 000 Kč

27 813 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 295 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 295 m²

Rybník 220, Rybník

2 200 000 Kč

15 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

Dukelská 978, Litomyšl-Město

3 380 000 Kč

88 947 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 452 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 452 m²

Rohozná 56, Trhová Kamenice

2 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 2688 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 2688 m²

U Líšnice 518, Žamberk

2 490 000 Kč

24 900 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Mařákova 1112, Litomyšl-Město

2 990 000 Kč

83 056 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Československé armády 1623/14, Svitavy - Předměstí

2 400 000 Kč

42 857 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Budovatelů 1194, Hlinsko

2 400 000 Kč

46 154 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí