Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

235 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.2.2026

Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 1212 m²

Prodaná chalupa 53 m², pozemek 1212 m²

Podhořany u Ronova 52, Podhořany u Ronova

3 700 000 Kč

3 600 000 Kč

67 925 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 2048 m²

Spytovice 19, Zdechovice

3 999 000 Kč

18 863 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Na Křibě 1778, Česká Třebová

3 650 000 Kč

52 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 35 m², pozemek 531 m²Prodaný  dům 35 m², pozemek 531 m²
Prodaný  dům 35 m², pozemek 531 m²
Prodaný  dům 35 m², pozemek 531 m²

Prodaný dům 35 m², pozemek 531 m²

Jaroměřice 70, Jaroměřice

1 490 000 Kč

1 390 000 Kč

39 714 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Lhotka 191, Česká Třebová

2 835 000 Kč

43 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 16.1.2026

Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 2028 m²Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 2028 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 2028 m²
Prodaná  chalupa 140 m², pozemek 2028 m²

Prodaná chalupa 140 m², pozemek 2028 m²

Mistrovice 118, Mistrovice

1 250 000 Kč

8 929 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2412 m²

Prodaná chalupa 50 m², pozemek 2412 m²

Telecí 139, Telecí

3 350 000 Kč

67 000 Kč/m2

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 788 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 788 m²

Vejvanovice 34, Vejvanovice

4 100 000 Kč

28 873 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1322 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 1322 m²

Jenišovice 50, Jenišovice

4 990 000 Kč

48 447 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 74 m², pozemek 544 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 544 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 544 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 544 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 544 m²

Bělá u Jevíčka 102, Bělá u Jevíčka

2 400 000 Kč

32 432 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1234...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí