Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

327 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 378 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 378 m²

Stříbro ev. č. 32, Stříbro

1 980 000 Kč

38 077 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 102 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.10.2025

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Čelakovského 1121/16, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 340 000 Kč

101 212 Kč/m2

Prodáno 15.10.2025

Prodaný  dům 116 m², pozemek 82 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 82 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 82 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 82 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 82 m²

Jiráskova 1143, Tachov

4 100 000 Kč

35 345 Kč/m2

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Pod Hůrkou 502, Klatovy III

3 200 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 521 m²

Šlovice 44, Dobřany

3 990 000 Kč

44 333 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 427 m²

Prodaná chata 70 m², pozemek 427 m²

Doudlevce, Plzeň

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

4 790 000 Kč

81 186 Kč/m2

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Podhůrecká 525, Klatovy III

5 180 000 Kč

4 940 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 26.9.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Školní 465, Kaznějov

2 590 000 Kč

74 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 24.9.2025

Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 268 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 268 m²

Mezholezy ev. č. 18, Mezholezy

2 100 000 Kč

1 500 000 Kč

16 667 Kč/m2

1...101112...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 102 nemovitostí