Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

327 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.9.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Raisova 819, Rokycany - Nové Město

3 400 000 Kč

3 600 000 Kč

65 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 102 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.9.2025

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

Poděbradova 2855/22, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

101 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Prodáno 18.9.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 1418 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 1418 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1418 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1418 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 1418 m²

Třebýcinka, Švihov

4 700 000 Kč

45 631 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 333 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 333 m²

Čelákovy, Zemětice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

34 143 Kč/m2

Prodáno 10.9.2025

Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²
Prodaná  chata 38 m², pozemek 404 m²

Prodaná chata 38 m², pozemek 404 m²

Lhota pod Radčem ev. č. 36, Lhota pod Radčem

1 500 000 Kč

39 474 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 10.9.2025

Prodaná  chata 31 m², pozemek 31 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 31 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 31 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 31 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 31 m²

Újezd nade Mží ev. č. 63, Újezd nade Mží

300 000 Kč

200 000 Kč

6 452 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 9.9.2025

Prodaná  chata 70 m², pozemek 273 m²Prodaná  chata 70 m², pozemek 273 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 273 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 273 m²

Prodaná chata 70 m², pozemek 273 m²

Hnačov ev. č. 13, Hnačov

1 750 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 113 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 113 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 113 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 113 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 113 m², pozemek 1030 m²

Břežany 42, Břežany

2 045 000 Kč

18 097 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Rozvoj 104, Klatovy V

3 890 000 Kč

60 781 Kč/m2

Prodáno 8.9.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Houškova 896/10, Plzeň - Východní Předměstí

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

1...111213...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 102 nemovitostí