Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Prokopova 13/15, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 450 000 Kč

57 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Luční 709, Rokycany - Nové Město

3 590 000 Kč

61 897 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žlutická 1676/23, Plzeň 1 - Bolevec

3 890 000 Kč

3 750 000 Kč

60 484 Kč/m2

Prodáno 7.11.2024

Prodaná  chalupa 117 m², pozemek 2220 m²Prodaná  chalupa 117 m², pozemek 2220 m²
Prodaná  chalupa 117 m², pozemek 2220 m²
Prodaná  chalupa 117 m², pozemek 2220 m²

Prodaná chalupa 117 m², pozemek 2220 m²

Úboč ev. č. 6, Úboč

3 554 000 Kč

30 376 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Žilov 77, Žilov

3 330 000 Kč

46 250 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Mánesova 1950/25, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 690 000 Kč

87 857 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 239 m², pozemek 668 m²Prodaný  dům 239 m², pozemek 668 m²
Prodaný  dům 239 m², pozemek 668 m²
Prodaný  dům 239 m², pozemek 668 m²

Prodaný dům 239 m², pozemek 668 m²

Kout na Šumavě 111, Kout na Šumavě

4 300 000 Kč

17 992 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 15.10.2024

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Družstevní 756, Rokycany - Nové Město

3 940 000 Kč

59 697 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 15.10.2024

Prodaná  chata 92 m², pozemek 567 m²Prodaná  chata 92 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chata 92 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chata 92 m², pozemek 567 m²

Prodaná chata 92 m², pozemek 567 m²

Sušice III ev. č. 109, Sušice

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  byt 4+1 83 m²Prodaný  byt 4+1 83 m²
Prodaný  byt 4+1 83 m²
Prodaný  byt 4+1 83 m²

Prodaný byt 4+1 83 m²

Nová 1136, Nýřany

4 899 000 Kč

59 024 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...161718...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí