Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj

Od 21. 5. 2024

446 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 872 m²

Pražská 67, Bor

5 190 000 Kč

4 550 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Sirotek
Realitní kancelář: dumrealit.cz
Realitní makléř: Michal Sirotek

Michal Sirotek

Realitní kancelář: dumrealit.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 865 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 986 m²

Hradec 188, Hradec

6 950 000 Kč

6 790 000 Kč

48 500 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Mandlova 435/1, Plzeň 3 - Doudlevce

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

76 769 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

Mlázovy 57, Kolinec

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

21 875 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²
Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²
Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²

Prodaný dům 269 m², pozemek 531 m²

Husova 153, Švihov

3 300 000 Kč

12 268 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 13.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Bolevecká 1690/10a, Plzeň 1 - Severní Předměstí

5 840 000 Kč

108 148 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 84 m²Prodaný  byt 3+kk 84 m²
Prodaný  byt 3+kk 84 m²
Prodaný  byt 3+kk 84 m²

Prodaný byt 3+kk 84 m²

Kollárova 2850/21a, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 190 000 Kč

73 690 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

U pošty 388, Staňkov I

3 295 000 Kč

49 924 Kč/m2

Prodáno 28.2.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Moravská 997/10, Plzeň 4 - Doubravka

4 300 000 Kč

58 904 Kč/m2

Prodáno 28.2.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Na Pátku 35, Rokycany - Nové Město

3 500 000 Kč

50 725 Kč/m2

1...282930...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 865 nemovitostí