Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

381 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  dům 65 m², pozemek 876 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 876 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 876 m²

U Studny 45, Úholičky

9 100 000 Kč

140 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 800 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 825 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 825 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 825 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 825 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 825 m²

Jahodová 647, Hradištko - Brunšov

8 500 000 Kč

70 833 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Družstevní 750, Kolín II

5 690 000 Kč

5 490 000 Kč

76 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 15.9.2025

Prodaný  dům 174 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 350 m²

Vinšova 1408, Kladno - Kročehlavy

9 500 000 Kč

8 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 676 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 676 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 676 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 676 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 676 m²

Jeviněves 26, Jeviněves

5 200 000 Kč

34 667 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 800 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 800 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 800 m²

Bylany 87, Miskovice

7 990 000 Kč

74 673 Kč/m2

Prodáno 10.9.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Na růžovém poli 2566, Kladno - Kročehlavy

5 490 000 Kč

73 200 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 81 m², pozemek 862 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 862 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 862 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 862 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 862 m²

Zahradní 466, Plaňany

7 500 000 Kč

92 593 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 790 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 790 m²

Kobylníky 27, Klobuky

5 400 000 Kč

46 957 Kč/m2

Prodáno 8.9.2025

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

Fojtíkova 2405, Rakovník II

5 000 000 Kč

65 789 Kč/m2

1...121314...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 800 nemovitostí