Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

380 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²
Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²
Prodaný  dům 265 m², pozemek 985 m²

Prodaný dům 265 m², pozemek 985 m²

Svatá 45, Svatá

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

24 906 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 799 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Armádní 539, Milovice - Mladá

5 200 000 Kč

108 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1520 m²

Kozárovice 20, Kozárovice

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

33 328 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 1064 m²

Hořejší 90, Kosoř

9 490 000 Kč

8 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 189 m², pozemek 832 m²

K Chotolu 356, Statenice

9 990 000 Kč

52 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Za Cukrovarem 594, Cerhenice

5 149 000 Kč

85 817 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 2100 m²

Vlkaneč 99, Vlkaneč

8 390 000 Kč

6 999 000 Kč

23 330 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

U Školky 463, Nupaky

5 500 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 905 m²

Zahradní 465, Vrané nad Vltavou

10 980 000 Kč

9 000 000 Kč

37 344 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
123...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 799 nemovitostí