Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

380 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 94 m²Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²

Prodaný byt 2+1 94 m²

Nupaky, Nupaky

5 352 000 Kč

6 598 214 Kč

70 194 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 799 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 51 m²Prodaný  byt 3+kk 51 m²
Prodaný  byt 3+kk 51 m²
Prodaný  byt 3+kk 51 m²

Prodaný byt 3+kk 51 m²

Jiráskova 970, Mnichovo Hradiště

5 150 000 Kč

100 980 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

V Honech 690, Klecany

5 790 000 Kč

134 651 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 96 m²Prodaný  byt 2+kk 96 m²
Prodaný  byt 2+kk 96 m²
Prodaný  byt 2+kk 96 m²

Prodaný byt 2+kk 96 m²

Komenského, Šestajovice, Šestajovice

7 490 000 Kč

7 340 000 Kč

76 458 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 2892 m²

V Koutě 62, Běrunice

7 390 000 Kč

33 288 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 826 m²

Chržín 72, Chržín

8 200 000 Kč

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 383 m²

Sportovní 211, Poříčí nad Sázavou

5 500 000 Kč

59 783 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 81 m²Prodaný  byt 3+kk 81 m²
Prodaný  byt 3+kk 81 m²
Prodaný  byt 3+kk 81 m²

Prodaný byt 3+kk 81 m²

U stadionu 980, Mladá Boleslav II

5 990 000 Kč

73 951 Kč/m2

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 327 m²

Kovářovice 11, Pyšely

8 300 000 Kč

76 852 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 995 m²

Ouběnice 85, Ouběnice

8 999 000 Kč

6 400 000 Kč

52 033 Kč/m2

1234...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 799 nemovitostí