Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.4.2025

Prodaná  chata 55 m², pozemek 398 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 398 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 398 m²

Pikovice ev. č. 1418, Hradištko

3 490 000 Kč

2 225 000 Kč

40 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 222 m²

Lužická 2113/8, Mělník

5 300 000 Kč

63 855 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

sídl. Hůrka, Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

3 450 000 Kč

86 250 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 632 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 632 m²

Svojetice ev. č. 104, Svojetice

3 090 000 Kč

64 375 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 780 m²

Na Příštipku 62, Nehvizdy

10 800 000 Kč

67 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Višňová 579, Milovice - Mladá

4 390 000 Kč

75 690 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 28.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 882 m²

Důl Jan 758, Libušín

7 900 000 Kč

60 769 Kč/m2

Prodáno 28.4.2025

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

U Tylova divadla 539/5, Kutná Hora - Hlouška

4 400 000 Kč

63 768 Kč/m2

Prodáno 28.4.2025

Prodaná  chata 80 m², pozemek 397 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 397 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 397 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 397 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 397 m²

Kochnov ev. č. 12, Olbramovice

2 990 000 Kč

37 375 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Vorlova 780/5, Beroun-Město

3 390 000 Kč

91 622 Kč/m2

1...545556...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 970 nemovitostí