Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj

Od 22. 5. 2024

1 035 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Vašíčkova 505, Kladno

4 750 000 Kč

73 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 967 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 625 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 625 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 625 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 625 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 625 m²

Polní Voděrady 70, Polní Voděrady

2 502 000 Kč

31 275 Kč/m2

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Průběžná 156, Příbram III

3 299 000 Kč

76 721 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 41 m², pozemek 310 m²Prodaný  dům 41 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 41 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 41 m², pozemek 310 m²

Prodaný dům 41 m², pozemek 310 m²

Karla Hynka Máchy 183, Líbeznice

6 100 000 Kč

148 780 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  byt 2+kk 51 m²Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²

Prodaný byt 2+kk 51 m²

Kojetická 1024, Neratovice

4 900 000 Kč

96 078 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 200 m²

Třebichovice 73, Třebichovice

5 555 555 Kč

39 683 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 417 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 417 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 417 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 417 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 417 m²

U Cihelny 478, Nučice

10 990 000 Kč

104 667 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 939 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 939 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 939 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 939 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 939 m²

Netovice 38, Slaný

8 000 000 Kč

77 670 Kč/m2

Prodáno 24.4.2025

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

6 998 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1133 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1133 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1133 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1133 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1133 m²

Pod Vodojemem 234, Tmaň

11 990 000 Kč

9 400 000 Kč

113 253 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
1...555657...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 967 nemovitostí