Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 21. 5. 2024

714 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.3.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Štúrova 1264, Teplice - Trnovany

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

22 131 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 839 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 12302 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 12302 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 12302 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 12302 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 12302 m²

Sezemice 61, Rtyně nad Bílinou

12 900 000 Kč

10 800 000 Kč

30 857 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 339 m²

Dlouhá 111, Horní Beřkovice

8 300 000 Kč

6 990 000 Kč

52 556 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

U Stadionu 2532, Louny

2 820 000 Kč

41 471 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Edisonova 1643, Teplice - Trnovany

999 000 Kč

30 273 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Spartakiádní 263/9, Ústí nad Labem - Všebořice

2 420 000 Kč

50 417 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Elišky Krásnohorské 2562, Žatec

2 530 000 Kč

38 923 Kč/m2

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  byt 4+1 90 m²Prodaný  byt 4+1 90 m²
Prodaný  byt 4+1 90 m²
Prodaný  byt 4+1 90 m²

Prodaný byt 4+1 90 m²

Jaroslava Vrchlického 2840/3, Most

2 300 000 Kč

25 556 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Antonína Dvořáka 2195/21, Most

2 150 000 Kč

32 090 Kč/m2

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Maršovská 1453/2, Teplice - Trnovany

890 000 Kč

22 250 Kč/m2

1...404142...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 839 nemovitostí