Prodané nemovitosti v kraji Ústecký kraj

Od 21. 5. 2024

715 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Krajní 270/7, Teplice - Prosetice

1 099 000 Kč

33 303 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 840 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.3.2025

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Maršovská 1512/8, Teplice - Trnovany

1 260 000 Kč

33 158 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 281 m²

Jablonského 529, Louny

4 800 000 Kč

4 167 000 Kč

26 044 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 676 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 676 m²

Rybniční 107, Hrob

6 500 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 242 m², pozemek 392 m²

Vítězná 435/4, Bílina - Teplické Předměstí

3 950 000 Kč

16 322 Kč/m2

Prodáno 5.3.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Kamenná 5092, Chomutov

990 000 Kč

28 286 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Mostecká 2021, Litvínov - Horní Litvínov

1 500 000 Kč

24 194 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Zdeňka Štěpánka 2766/5, Most

1 690 000 Kč

31 296 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Přímá 313, Děčín XXXII-Boletice nad Labem

1 625 000 Kč

1 249 000 Kč

23 566 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 1+1 28 m²Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²
Prodaný  byt 1+1 28 m²

Prodaný byt 1+1 28 m²

Boženy Němcové 1722, Žatec

1 595 000 Kč

56 964 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...414243...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 840 nemovitostí