Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

252 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 174 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 174 m²

Komenského 1885, Otrokovice

4 365 000 Kč

56 688 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 193 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 95 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 95 m²

Dolní Valy 637, Uherský Brod

2 390 000 Kč

36 769 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 371 m²

Babice 209, Babice

3 180 000 Kč

17 283 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Tyršova 1272, Vsetín

2 350 000 Kč

58 750 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

U Rejdiště 3732/15, Kroměříž

4 234 000 Kč

58 806 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Palackého 172, Bojkovice

3 900 000 Kč

3 800 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 458 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 458 m²

Slavkov 91, Slavkov

1 550 000 Kč

11 923 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Družba II 1286, Hulín

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

54 304 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

Družstevní 4510, Zlín

3 100 000 Kč

96 875 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
123...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 193 nemovitostí