Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

252 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Tyršova 773, Zlín - Malenovice

4 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: David Kašný
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: David Kašný

David Kašný

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 193 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Zdeňka Fibicha 1207, Valašské Meziříčí

2 150 000 Kč

48 864 Kč/m2

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 156 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 156 m²

Dolní 6366, Zlín

4 690 000 Kč

4 250 000 Kč

44 737 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

třída 3. května 808, Zlín - Malenovice

3 355 000 Kč

69 896 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 338 m²

Přečkovice 62, Bojkovice

940 000 Kč

10 682 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

SNP 1154, Otrokovice - Kvítkovice

4 690 000 Kč

67 971 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 237 m²

Zborovská 154, Zdounky

930 000 Kč

11 923 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 3388 m²

Kostelany 116, Kostelany

1 999 000 Kč

1 740 000 Kč

22 895 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Prlovská 3860/25, Zlín

4 333 000 Kč

84 961 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 121 m²

Dešná 55, Dešná

2 100 000 Kč

1 980 000 Kč

16 364 Kč/m2

1234...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 193 nemovitostí