Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

142 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 471 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 471 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 471 m²

Trnava 233, Trnava

3 999 000 Kč

19 995 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.11.2024

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Ratiboř 408, Ratiboř

3 900 000 Kč

51 316 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1582 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1582 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1582 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1582 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1582 m²

Sehradice 177, Sehradice

3 760 000 Kč

20 889 Kč/m2

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Prlovská 3861/27, Zlín

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

64 462 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 14.10.2024

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Benešovo nábřeží 3951, Zlín

3 700 000 Kč

54 412 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Okružní 410, Vsetín - Rokytnice

3 460 000 Kč

3 330 000 Kč

45 616 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Sokolská 3912, Zlín

3 390 000 Kč

60 536 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 623 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 623 m²

Sídliště 828, Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí

3 000 000 Kč

12 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 3.10.2024

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Na Honech II 4912, Zlín

3 390 000 Kč

75 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Nábřeží 1630, Napajedla

4 990 000 Kč

4 750 000 Kč

68 841 Kč/m2

1...111213...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 707 nemovitostí