Kontakt

Byty 1+kk na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1+kk

67 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Honzíkova 711/19, Praha - Dolní Měcholupy

4 387 920 Kč

3 450 000 Kč

84 146 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 274 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Na Rokytce 1033/38, Praha 8 - Libeň

4 990 000 Kč

155 938 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Na Chmelnici 1998, Benešov

3 450 000 Kč

115 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 1+kk 46 m²Prodej bytu 1+kk 46 m²
Prodej bytu 1+kk 46 m²
Prodej bytu 1+kk 46 m²

Prodej bytu 1+kk 46 m²

Kokořínská 2475, Havlíčkův Brod

3 390 000 Kč

73 696 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Hradčanská, Kladno

3 188 000 Kč

99 625 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 63 m²Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²
Prodej bytu 1+kk 63 m²

Prodej bytu 1+kk 63 m²

Eliášova 745/38, Praha 6 - Bubeneč

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

74 603 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²
Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

Prodej bytu 1+kk 43.84 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

3 849 000 Kč

87 797 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²
Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Prodej bytu 1+kk 25.2 m²

Jižní Předměstí, Plzeň

4 190 000 Kč

166 270 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 599 000 Kč

156 478 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 975 000 Kč

248 438 Kč/m2

1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 274 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické