Kontakt

Byty 2+1 na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

2+1

182 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sídliště Za Stadionem 1155/14, Kyjov

3 960 000 Kč

76 154 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 507 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Lesa, Hrabůvka, Ostrava

3 150 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Družstevní, Cheb, Cheb

3 199 000 Kč

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Fučíkova 861, Bučovice

4 899 000 Kč

79 016 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Zahradní 374, Zliv

4 149 000 Kč

78 283 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Dukelská, Ústí nad Orlicí - Hylváty

3 500 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Kosmonautů, Ústí nad Labem

3 150 000 Kč

61 765 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Štúrova, Ostrov

3 080 000 Kč

44 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Plzák
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Michal Plzák

Michal Plzák

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Jungmannova 1260, Ostrov

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

57 213 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Otrokovice, okres Zlín

4 590 000 Kč

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...345...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 507 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické