Byty na prodej

Byty 2+1 na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

2+1

12 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 68.3 m²Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Fučíkova, Planá, Planá

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

47 584 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 43 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 91 m²Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²

Prodej bytu 2+1 91 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

5 835 235 Kč

4 990 000 Kč

54 835 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Pod Chlumem, Plzeň

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

90 377 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 95 m²Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²

Prodej bytu 2+1 95 m²

Klostermannova, Nýrsko, Nýrsko

3 120 000 Kč

3 090 000 Kč

32 526 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Terezie Brzkové, Plzeň

4 890 000 Kč

87 321 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Na Průtahu, Plzeň

4 290 000 Kč

80 943 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Prodej bytu 2+1 55.5 m²Prodej bytu 2+1 55.5 m²
Prodej bytu 2+1 55.5 m²
Prodej bytu 2+1 55.5 m²

Prodej bytu 2+1 55.5 m²

Kollárova 271, Klatovy III

4 580 000 Kč

4 498 000 Kč

81 045 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Rybova 283, Přeštice

4 295 000 Kč

62 246 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Pod Rybníčkem, Blovice, Blovice

3 250 000 Kč

57 018 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 43 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické