Kontakt

Byty 2+kk na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2+kk

138 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 531 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Krakovská, Kralupy nad Vltavou

4 200 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Havlíčkovo náměstí 48, Žirovnice

2 550 000 Kč

65 385 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jarošova, Znojmo

4 980 000 Kč

4 880 000 Kč

88 727 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Svitavy, okres Svitavy

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Mlékařská, Rousínov

4 990 000 Kč

89 107 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 100 000 Kč

85 417 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Říčanská, Vizovice

3 900 000 Kč

3 750 000 Kč

66 964 Kč/m2

1...567...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 531 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické