Kontakt

Byty 2+kk na prodej

2+kk

409 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Klášteře, Beroun-Centrum

6 190 000 Kč

5 999 000 Kč

146 317 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 229 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Kopečná, Šternberk

3 790 000 Kč

75 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vrchlického, Praha

7 100 000 Kč

147 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Pýchavková 267/1, Praha 22 - Pitkovice

8 499 000 Kč

141 650 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

1 899 900 Kč

38 773 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

V. Volfa 1334/31, České Budějovice 2

2 790 000 Kč

66 429 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ke Statku 579/2, Brno - Medlánky

6 990 000 Kč

145 625 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 2+kk 90 m²Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²

Prodej bytu 2+kk 90 m²

Zlochova 2193/1, Praha 12 - Modřany

13 400 000 Kč

148 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
1...345...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 229 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické