Byty na prodej

Byty 3+1 na prodej v kraji Jihočeský kraj

3+1

32 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Sídliště 1. máje 1147, Strakonice I

3 790 000 Kč

62 131 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 152 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Kosmonautů 1241, Strakonice I

3 850 000 Kč

54 225 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Suchovrbenské nám. 712/6, České Budějovice 5

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

třída Přátelství 1996, Písek - Budějovické Předměstí

4 650 000 Kč

71 538 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64.3 m²Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Slavče u Trhových Svinů

1 990 000 Kč

30 949 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 127 m²Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²

Prodej bytu 3+1 127 m²

Švermova, Nová Bystřice

4 090 000 Kč

32 205 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Jasmínová, Český Krumlov

6 500 000 Kč

76 471 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Čejetice 102, Čejetice

2 900 000 Kč

33 721 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 152 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické