Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj

132 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 10095 m²Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Hranice u Nových Hradů

1 700 000 Kč

168 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1700 m²Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²
Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Prodej stavebního pozemku 1700 m²

Čížkrajice, České Budějovice

3 230 000 Kč

1 900 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 1072 m²Prodej stavebního pozemku 1072 m²
Prodej stavebního pozemku 1072 m²
Prodej stavebního pozemku 1072 m²

Prodej stavebního pozemku 1072 m²

Blatná, okres Strakonice

1 550 000 Kč

1 446 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 711 m²Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²

Prodej stavebního pozemku 711 m²

Velešín, okres Český Krumlov

2 990 000 Kč

4 205 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1483 m²Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Řepice, okres Strakonice

3 260 000 Kč

2 198 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 4213 m²Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Žárovná, okres Prachatice

1 990 000 Kč

472 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 2291 m²Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Týn nad Vltavou, České Budějovice

4 582 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Bílsko, okres Strakonice

1 800 000 Kč

1 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 7273 m²Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Březnice, okres Tábor

8 000 300 Kč

1 100 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1278 m²Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Velešín, okres Český Krumlov

3 750 000 Kč

3 490 000 Kč

2 731 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 674 stavebních pozemků