Byty na prodej

Byty 3+1 na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

3+1

59 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Třešňová 206, Krupka - Maršov

3 150 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Josefa Ševčíka, Most

2 999 900 Kč

44 116 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Spořická 3788/13, Chomutov

2 750 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Lidická, Most

2 199 900 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70.7 m²Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Svojsíkova , Teplice

3 490 000 Kč

49 364 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Jizerská 2917/27, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.0

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Březová 3230, Teplice - Nová Ves

5 100 000 Kč

4 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Seifertova, Neštěmice, Ústí nad Labem

2 625 000 Kč

38 043 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 66.3 m²Prodej bytu 3+1 66.3 m²
Prodej bytu 3+1 66.3 m²
Prodej bytu 3+1 66.3 m²

Prodej bytu 3+1 66.3 m²

Trnovanská 1275/13, Teplice - Trnovany

3 390 000 Kč

51 131 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 187 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické