Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

3+kk

287 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Armádní, Milovice

6 690 000 Kč

94 225 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 842 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²
Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Prodej bytu 3+kk 91.2 m²

Biskupská, Ostrava

12 696 544 Kč

139 216 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

K Dražejovu, Strakonice

8 295 000 Kč

99 940 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Jilemnického 182/43, Olomouc - Nedvězí

6 250 000 Kč

88 028 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Světinský a tým
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Realitní makléř: Martin Světinský a tým

Martin Světinský a tým

4.7

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Prodej bytu 3+kk 90 m²Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²

Prodej bytu 3+kk 90 m²

Horní Adršpach 118, Adršpach

1 790 000 Kč

19 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Za Poštou 482/27, Jihlava - Horní Kosov

4 790 000 Kč

72 576 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Komenského 10, Lednice

5 200 000 Kč

67 532 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Zeyerova 263/10, Mariánské Lázně - Úšovice

6 000 000 Kč

81 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 44 m²Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²

Prodej bytu 3+kk 44 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

3 850 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
1234...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 842 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické