Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

3+kk

66 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Petra Bezruče 225, Nýrsko

2 990 000 Kč

46 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 271 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Mladkov 78, Mladkov

4 490 000 Kč

71 270 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Mladkov 78, Mladkov

4 480 000 Kč

65 882 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 46 m²Prodej bytu 3+kk 46 m²
Prodej bytu 3+kk 46 m²
Prodej bytu 3+kk 46 m²

Prodej bytu 3+kk 46 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

4 657 500 Kč

101 250 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

4 243 500 Kč

77 155 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Hornická 1095, Dubňany

3 399 990 Kč

3 249 990 Kč

52 419 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Městečko Trnávka 201, Městečko Trnávka

3 195 000 Kč

2 990 000 Kč

30 202 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Poštovní 84, Valtice

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

78 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

4 500 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 271 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické