Kontakt

Byty 3+kk na prodej

3+kk

305 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Baranova 1833/11, Praha 3 - Žižkov

14 980 000 Kč

128 034 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 944 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 44 m²Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m²

Prodej bytu 3+kk 44 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

3 850 000 Kč

87 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U Kasáren, Dašice

6 190 000 Kč

84 795 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

26 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Dobeš
Realitní kancelář: VIKY REAL
Realitní makléř: Jiří Dobeš

Jiří Dobeš

4.7

Realitní kancelář: VIKY REAL
Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Františka Malíka 1004/39, Most

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Jirchářská 60/4, Vimperk II

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

12 400 000 Kč

174 648 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
1...345...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 944 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické