Byty na prodej

Byty na prodej Brno s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

44 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Rezkova, Brno

6 999 000 Kč

166 643 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 514 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ponětovická 1443/8, Brno - Slatina

6 900 000 Kč

132 692 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Příkop, Brno

7 590 000 Kč

151 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 98 m²Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²

Prodej bytu 2+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Vondrákova 645/26, Brno - Bystrc

7 235 000 Kč

124 741 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Brno, okres Brno-město

8 590 000 Kč

134 219 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Křenová 524/69, Brno - Trnitá

13 903 000 Kč

140 434 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 514 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické