Kontakt

Byty na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

1 993 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Pýchavková 267/1, Praha 22 - Pitkovice

8 499 000 Kč

141 650 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 554 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sídliště Za Stadionem 1155/14, Kyjov

3 960 000 Kč

76 154 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

1 899 900 Kč

38 773 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 5+kk 150 m²Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²

Prodej bytu 5+kk 150 m²

Na Rokytce, Praha

20 890 000 Kč

139 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

V Zahrádce, Bernartice

2 000 000 Kč

36 364 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Masarykova 330, Bohušovice nad Ohří

2 963 000 Kč

53 873 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Jana Palacha, Znojmo

7 490 000 Kč

66 875 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní 4735, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Okružní 4736, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Zeyerova 263/10, Mariánské Lázně - Úšovice

6 000 000 Kč

81 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
1...232425...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 554 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické