Kontakt

Byty na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

127 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nádražní, Žlutice

1 650 000 Kč

1 590 000 Kč

28 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 435 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Slezská, Jeseník, Jeseník

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

39 024 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Zběšičky 29, Zběšičky

2 279 000 Kč

1 890 000 Kč

32 034 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

U Červeného kostela 1850/8, Teplice - Trnovany

1 695 000 Kč

1 645 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 2+1 53.07 m²Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Hlávkova 1379, Teplice - Trnovany

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

37 498 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Puškinova, Javorník

1 190 000 Kč

1 090 000 Kč

25 952 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Praha, okres Praha 10

1 785 479 Kč

77 630 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Dědov 5, Teplice nad Metují

2 580 000 Kč

1 990 000 Kč

22 614 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
1...111213

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 435 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické